Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Ennio Morricone za 2 tyg. w Krakowie! Ostatnie bilety!

24 Styczeń 2017, 18:53


Przypominamy, że już za 2 tygodnie legendarny ENNIO MORRICONE wystąpi w Tauron Arena w Krakowie! Koncert odbędzie się 6 lutego 2017 roku i jest częścią trasy zatytułowanej 60 YEARS OF MUSIC - WORLD TOUR 2017. Artyście będzie towarzyszyć Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna. Na scenie z Morricone pojawi się ponad 200 muzyków i wokalistów.

W sprzedaży jest jeszcze ostatnia pula biletów!

Poniżej prezentujemy specjalny film, w którym Maestro osobiście zaprasza Polaków na swój krakowski koncert:Koncert tego wybitnego włoskiego twórcy to część jego światowej trasy, która została zaplanowana dla uczczenia 60 lat pracy Morricone, jako kompozytora i dyrygenta. Poprzednia europejska trasa Maestro w 2014 roku zgromadziła na koncertach łącznie ponad 350 tysięcy widzów. Ennio Morricone skomponował muzykę do ponad 500 filmów kinowych i telewizyjnych oraz ponad 100 niezależnych dzieł. Podczas koncertu w Polsce z premierowych nowości będziemy mogli między innymi usłyszeć utwory z ostatniej ścieżki dźwiękowej artysty do ?Nienawistnej ósemki? nagrodzonej Oscarem, Złotym Globem oraz Nagrodą Nowojorskich Krytyków Filmowych.

Zapytany o nadchodzącą trasę Maestro powiedział: "Czuję się niezwykle zaszczycony wyrazami uznania, które otrzymałem w ciągu ostatniego roku. Te wszystkie nagrody, miłe słowa ze strony kolegów po fachu, przygoda z QuentinemTarantino, a przede wszystkim radość z bezpośredniego kontaktu z publicznością, która tak tłumnie przybywała na moje koncerty. Czekam na dzień, kiedy znów ruszę w trasę i będę wykonywać muzykę na żywo.?

Bilety można kupić na portalu Eventim.pl. Organizatorem koncertu jest firma JVS Group.

Polecamy!Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2021 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni