Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Komiks: Pukas

15 Maj 2003, 09:07

Począwszy od dziś na naszych stronach będziecie mogli znaleźć komiks z przygodami maniaka muzyki filmowej: Pukasa. Autor komiksu, John Altomari, udzielił naszemu serwisowi wyłączności na prezentację polskiej wersji przygód jego bohatera. W dalszej części znajdziecie pierwszy komiks.Kliknij na komiks, żeby wyświetlić go w pełnym rozmiarze.Copyrights by John Altomari
Translated by Rafał Mrozowski
Published by Permission of Creator


trevor:

Wszystko fajnie, tylko jakos nie chce mi sie wierzyć albo wieżyć, że tłumacz nie posiadał słownika ortograficznego, żeby sprawdzic jak sie pisze słowo wieża (HI-FI). Ogolnie ciekawy i oryginalny pomysl.

Rafalski:

Odp tłumacza: ups, rzeczywiście â€? straszna plama, serdecznie wszystkich przepraszam za moją nieodpowiedzialność. Na przyszłość zapewniam, że to się nie powtórzy, będę sprawdzał komiksy po 10 razy przed wysłaniem do publikacji. Jeszcze raz sorrrry !!!!

pablo:

Cholera, mam kolegę, który zachowuje się niemal identycznie... świetny pomysł!

Rafalski:

No właśnie, te śmieszne historyjki Johna Altomari odsłaniają prawdziwe i zwariowane oblicze „soundtrackomanów”. Bardzo często i ja zachowuje się jak Pukas w tych przygodach. Mam nadzieję, że następne odsłony tego komiksu także wam się spodobają.


Soundtracks.pl

© 2002-2021 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni