1/I/2008: Poraz kolejny muzyka Andrzeja Korzyńskiego jest dostępna do pobrania z internetu. Portal Sountracks.pl opublikował zapis koncertu, który odbył się w Łodzi w 2003 roku z okazji Festiwalu Muzyki Filmowej. Na koncercie zaprezentowano sporo kompozycji, które dotychczas nie były wydane na żadnej płycie., tak więc tym bardziej warto sięgnąć po albym cyfrowy dostępny w: http://musicshop.soundtracks.pl/. Polecamy!

28/I/2007: Trzeci już album z muzyką Andrzeja Korzyńskiego jest dostępny w Internecie. Tym razem portal Sountracks.pl wydał przepiękne kompozycje z polsko-niemieckich seriali familijnych: "Urwisy z doliny młynów", "Klementynka i Klemens" oraz "Janka". Ta cyfrowo zremasterowana muzyka jest po raz pierwszy dostępna poza obrazem. Więcej informacji oraz obszerne fragmenty muzyczne można znaleźć tutaj: http://soundtracks.pl/musicshop.php. Polecamy!

3/XI/2006: Kolejny album z muzyką Andrzeja Korzyńskiego jest dostępny do pobrania z internetu. "Sweet Music" - bo taką nosi nazwę - to lekkie jazzowe kompozycje z dwóch niemieckich filmów: "Spielergeschichten" oraz "Florian". Więcej informacji oraz obszerne fragmenty muzyczne można znaleźć tutaj: http://soundtracks.pl/musicshop.php. Polecamy!

8/VII/2006: Trudno dostępna muzyka Andrzeja Korzyńskiego z filmu "Szamanka" została wydana w formie albumu internetowego przez portal Soundtracks.pl. Za jedyne 9.90 zł można kupić tę płytę w formie plików mp3: http://soundtracks.pl/musicshop.php

23/IV/2006: Andrzej Korzyński udzielił wywiadu dla Polskiego Radia, w którym opowiada o swojej współpracy z Andrzejem Wajdą oraz o swoim najnowszym projekcie - musicalu Akademia Pana Kleksa - który ma być gotowy pod koniec tego roku. Wywiadu można posłuchać tutaj.

9/I/2006: Andrzej Korzyński napisał muzykę do nowego filmu Sylwestra Chęcińskiego: "Przybyli ułani", obraz jest częścią telewizyjnego cyklu Święta polskie. W najbliższym czasie natomiast na zlecenie teatru muzycznego Roma w Warszawie, Pan Andrzej napisze musical "Akademia Pan Kleksa".

27/XI/2005: W dziale Pliki udostępniliśmy kolejne utwory do pobrania. W większości są to utwory zespołu Arp Life, którego współtwórcą był Andrzej Korzyński. Zapraszamy do wysłuchania.

27/X/2005: 18 października 2005 spotkaliśmy się z Andrzejem Korzyńskim. Z naszej rozmowy powstał "wywiad-rzeka", w którym Pan Korzyński opowiada historię swojej kariery i przytacza liczne anegdoty. Zapraszamy do lektury. Przeczytaj wywiad >>2005 - 2019 © Soundtracks.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone